Jezdecký klub

Jezdecký klub Voleveč

Při Statku Voleveč funguje jezdecký oddíl, nesoucí název Jezdecký klub Voleveč. V současné době náš jezdecký klub čítá kolem sedmdesáti členů, z toho cca čtyřicet dětí. Právě pro dětské členy našeho klubu je o letních prázdninách každoročně pořádáno týdenní soustředění, během kterého děti své jezdecké dovednosti, získávané během celého školního roku, velice rozvinou. JK Voleveč každoročně pořádá jak hobby, tak oficiální závody v parkurovém skákání. Členové našeho klubu nás již dlouhodobě úspěšně reprezentují v rámci národních závodů v soutěžích skokových, drezúrních i spřežení.

Ve školním roce v rámci jezdeckého klubu funguje již řadu let jezdecký kroužek.

 

JEZDECKÝ KROUŽEK JK VOLEVEČ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Podmínky kroužku

Cena členských příspěvků zahrnuje

Cíle kroužku

Cílem jezdeckého kroužku je naučit děti základy jízdy na koni (správný sed a samostatné vedení koně ve všech chodech) a základní péči o koně, která zahrnuje místování boxů, krmení a čištění koní. Cílem není pravidelná příprava na jezdecké závody a ZZVJ.

Další možnosti

V případě zájmu o více výcvikových hodin za účelem zlepšení je možné dokoupit blok 10 lekcí za zvýhodněnou cenu pro členy JK za 3500,-Kč (nezahrnuje skokové lekce). Skokové lekce lze domluvit individuálně dle platného ceníku. O letních prázdninách pro členy JK pořádáme týdenní soustředění též za zvýhodněnou cenu oproti standartnímu ceníku.

Kroužek je určen pro děti z Votic a jejich okolí. 

Platby jezdeckému klubu prosím posílejte na účet 0322366339/0800

  
Facebook  |  mobilní verze | administrace
© Statek Voleveč 1994-2020